vino2

 

Reference aneb ohlasy hostů

Léto 2017

Super výklad s ještě suprovější ochutnávkou. Fortifikované víno super, u nás už se po něm jen zaprášilo.

L. P.


 

Krásný zážitek z degustace fortifikovaných vín. Příjemné posezení ve sklípku. Doporučuji všem, určitě se rády vrátíme.

K. H.


 

Náhodná návštěva a velké překvapení - velmi milé přijetí, příjemný odborný výklad a hlavně skvělá vína.

J. K.


 

Parádní výklad, luxusní vínko, příjemný majitel. Můžeme jen doporučit návštěvu tohoto sklípku.

Š. P.


Skvělý večer, všem doporučuji. Výborné vínko, při degustaci vtipný a sympatický pan Košulič, stylové posezení a ochotná obsluha,víc jsme si nemohli přát.... 

P. Š. K


 

Jaro 2017

Za nás úplně první náštěva sklípku a naprostá spokojenost. Moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme.

R.Š.


Návštěva sklípku Košulič, byla víc než nahodná. O to víc, neuvěřitelná spokojenost jak s degustací, kterou vedl pan Košulič, který nám úplným lajkům moc hezky vyprávěl o historii vína, tak s posezením ve sklípku. Všem doporučuji a vím, že se sem chceme vrátit. Děkujem.

J.Š.


 

 

Pokud chcete prožít nezapomenutelný a autentický den s vínem a vinařem, který má rád svou práci a dělá ji dobře, jeďte ke Košuličům. Komentovaná ochutnávka s Pavlem je labužnický zážitek nejen pro jazyk, ale i pro ducha. Mohu jen doporučit.

Eliška D.


Podzim 2016

 

Dobrý den,

děkujeme za příjemné posezení. Bylo to fajn, moc se nám to u Vás líbilo.
Děkujeme

M.


Výborné jako vždy, vřele doporučuji, poctivost, tradice. Moc pěkné, vína luxusní.

M.H.


 Léto 2016

Dobry den pani Kosulicova,

posezeni u vas ve sklipku bylo naprosto uzasne a ja vam dekuji za vsechnu pomoc a komunikaci az do naseho prijezdu. Vsichni jsme si odvezli nase oblibena vina a kamaradka si dodatecne objednala ve vasem eshopu. 

Vas sklipek urcite doporucim pratelum.

Preji krasny den.

D. F.


Dobry den,

bylo to naprosto skvele. Vsude Vas chvalime. Nakoupili jsme si i vina domu a to ,,portske,, jako darky a vsem chutnalo. Urcite se radi vratime. :-)

K. L.


Jaro 2016

Dobry den pani Kosulicova,

dakujeme velmi pekne za vytvorenie prijemnej atmosfery vo vasom sklipku a za vyborne pohostenie. Osobitna vdaka patri panovi Kosulicovi za jeho putave rozpravanie (zaujal nas vsetkych) a za ochutnavku zaujimavych vin J

Prajeme Vam vsetko dobre a nech sa Vam dari J

M.S.


Dobrý den p.Košuličová,
děkuji za vstřícnost a příjemné posezení,všichni byli spokojeni včetně jídla i pití.

Přeji pěkný den
S pozdravem

Z.M.


Dobrý den paní Košuličová,

s návštěvou u Vás jsme byli velmi spokojeni. Vína portského typu byla příjemné zpestření a tím tak netradiční degustace
Ještě jednou děkuji a třeba se ještě někdy stavíme.

P.S.


Hezký den,
degustace výborná široký výklad, občerstvení, škvarková pomazánka vynikající, guláš vynikající, koláčky výborné, obsluha – výborná, neustále k dispozici a k plnění našich přání, víno mnohem více jsme pili bílé než červené, ale bylo výborné, džbánky pořád se doplňovaly a pití bylo dostatek, nikdo nestrádal, prostředí bylo typické pro vinný sklípek (žádná extra moderna, ale poctivá klasika), čisto, WC v pořádku, takže určitě spokojenost všech.

Celkové ohlasy velmi pozitivní, a i když se snažíme objevovat další nové sklípky (kde jsme ještě nebyli) tak myslím, že se ještě k vám vrátíme

P.S.


Listopad 2015

Bylo to tam úžasný. Měli jsme u pana Košuliče degustaci několika druhů skvělých vín i s velmi zajímavou průpravou, která byla obohacena i o vtipné historky. Také jsme si všichni hned jedno fortifikované víno odvezli :-) Posezení ve sklípku bylo příjemné s milou obsluhou, která nám neustále doplňovala tekutiny i občerstvení. Nakonec jsme i ochutnali jablečný mošt který byl naprosto výborný. I ten s námi cestoval domů. Navíc jsme si s panem Košuličem velmi příjemně popovídali. Celý večer mě nadchl a pokud bude možnost ráda tam opět zavítám :) Vřele doporučuji.

I. H.


Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale byl jsem pracovně mimo. Po reakci mých kamarádů a samozdřejmě i mě jsme byli všichni nadmíru spokojeni. I co se týká ubytování, to bylo skvělý. Vzorků bylo určitě dostatek i výklad byl parádní, jídla jsme měli dost a všichni si ho pochvalovali, obsluha byla bez problému, víno chutnalo někomu více a někomu méně, prostředí bylo pěkné a celkově se nám to líbilo. Děkuji za pěkný večer.

K.


Říjen 2015

Dobrý den, vše bylo super jako vždy. Výborné, moc děkuji, moc se nám vše líbilo. SPKOJENOST

H.


Dobrý den paní Košuličová,
moc se nám posezení ve vašem sklepě líbilo. Byli jsme se vším spokojeni. V budoucnu se určitě uvidíme, ať se Vám daří a pěkné dny.

R.C.


Dobrý den, paní Košuličová,
my moc děkujeme, že jsme mohli Váš sklep navštívit. Od začátku do konce to bylo bez chybičky. Pro půlku z nás byla degustace a v podstatě celá návštěva premiérou a užili jsme si to maximálně. Degustace byla na jedničku, výklad zajímavý, moc se nám to líbilo. Co se týče následného posezení, tak taky vše v pořádku - dostatek jídla, pití. Jakmile něco došlo, tak slečna hned vše ochotně doplnila. Víno bylo výborné a burčák taky, ten nás potěšil, že jsme mohli ochutnat.Celkově bych návštěvu zhodnotila na výbornou a věřím, že jsme u Vás nebyli naposledy . I ubytování bylo v pořádku, není co vytknout. A Vám moc děkuji za Váš přístup, komunikaci, atd. Přeji Vám hezký den, ať se Vám daří a budeme se těšit třeba někdy příště.

B. K.


Září 2015

Dobrý den paní Košuličová,
ještě jednou vám všem moc děkujeme za krásný zážitek, který jste nám poskytli. Jelikož jsme v předešlém roce navštívili sklípek v Mikulově, tak jsme měli možnost srovnání. V loňském roce jsme neměli tzv. řízenou degustaci (degustaci s výkladem), na stole jsme měli 6 džbánků s názvy vín, abychom věděli, které víno zrovna pijeme. Proto nyní u vás jsme byli přímo nadšeni odborným výkladem pana Košuliče. Jen asi 5 účastníků by uvítalo na stole alespoň 4 druhy vína (2 bílá a 2 červená), ale ostatní byli 100 % spokojeni. Většina lidí byla unešena z burčáku. Já osobně jsem lepší ještě nepila.

Občerstvení bylo chuťově výborné, \"masomilci\" jako např. já byli nadšeni z vynikající tlačenky a škvarkové pomazánky . A co bylo úplně bezkonkurenční, to byla večeře , lepší maso většina z nás nejedla, to se s loňským gulášem nedalo srovnat. Obsluha byla také v pořádku, děvčata byla usměvavá a vzorně se o nás starala. Tudíž celkový dojem byl skvělý, odjížděli jsme spokojeni.

Každopádně já za svoji osobu budu váš sklípek i ubytování všem mým známým doporučovat a myslím si, že i ostatní \"účastníci zájezdu\". Mějte se moc hezky a snad někdy na viděnou. A pokud se budete chtít podělit o recept na skvělé masíčko, budu Vám velmi vděčná .

                                                                                                                M. K.


Dobrý den paní Košuličová,

posezení se nám velmi líbilo, sklep a místnost k posezení byly velmi hezké, vše čisté, zkrátka příjemně strávený večer.

S degustací jsme byly více než spokojeny - vzhledem k tomu, že jsem již pár degustací absolvovala, mohu hodnotit jako nejlepší, kterou jsem kdy zažila, kdy degustace byla vedena na velmi vysoké úrovni, počet vzorků byl dostatečný s profesionálním výkladem, možnost ochutnávky Vašich fortifikovaných vín povznesla celkovou degustaci na vyšší úroveň. Ocenila jsem i historickou vsuvku o Vašem vinařství,

Občerstvení bylo dostatek, rozmanité, velmi chutné, možná bych jen zařadila např. ještě nějakou zeleninu (nakládané okurky či kukuřičky), ale to je jen otázka chuti, i přesto jsme byly velice spokojeny

Obsluha se nás pravidelně tázala, zda všeho máme dostatek, jinak nám nechávala soukromí, skvělý přístup, není co vytknout

Víno výborné, není co vytknout. Vaše práce přináší zasloužené ovoce, co se spokojených zákazníků týče. Nabídka fortifikovaných vín a nevinných produktů opět Vaše vinařství posouvá na vyšší úroveň a odlišuje od ostatních )

Velmi děkujeme za příjemně strávený večer ve společnosti Vašeho dobrého vína. Věřím, že pokud se v Hustopečích budeme znovu vyskytovat, rády k Vám opět zavítáme.

Přeji mnoho spokojených zákazníků a s přáním hezkého dne

M. H.