vino2

 

Vánoce jsou tady coby dup.

Co nevidět tu budou Vánoce a tak je čas objednat  vína na Váš vánoční stůl. No  a vzhledem k napjaté venkovní situaci, možná i na stůl velikonoční :-)

No a proto jsme doplnili a aktualizovali náš e-shop , tak volejte piše nebo jen  prostě objednávejte.

Krásný advent

Vaši Košuliočvi

 

Vracíme se do normálu :-)

Od pondělka 31.5.2021 konečně obnovujeme normální provoz, Objednávejte posezení, nebo se jen tak stavte něco okoštovat. Za každého návštěvníka budeme vděční. Snad se tahle kalamita už nevrátí....

Provoz v nouzovém stavu

Jak jistě víte opět nám zavřeli sklep. Takže posezení zatím nejsou možná. Doufáme, že jak tohle neštěstí poleví, snad se ve sklepě potkáme.

Kdo ale  budete mít cestu kolem volejte na 775 651 555,  a když dodržíme všechna opatření, víno je možno prodávat. ( Je to potravina :-) )

 

Obnovujeme normální provoz

Od pondělí 25.5 zase obnovujeme normální provoz. Degustace, posezení i otevřené sklepy, Nebojte a stavte se. popř. objednávejte na tel. 775652555

Prodej vína pokračuje.

 

Venku se to spíš stabilizovalo než nějak zlepšilo. I přes tenhle nedobrý čas je ale potřeba nějak žít. Kdo si chcete "zlepšit" náladu  našim vínem  a budete mít cestu kolem, (samozřejmě v roušce ) volejte chvilku předem na telefoní čislo 775 651 555 a můžeme se potkat u sklepa. Víno Vám pak prodáme samozřejmě ne z okýnka, tam je mříž, ale z vrat.

Sledujte náš FB a Instagram

Slovy klasika " časy jsou zlé Kamile", a venku to opravdu nevypadá dobře. Dokud nepoleví mimořádná opatření vlády, asi se moc neuvidíme,  Sledujte tedy prosím náš fb či Inastagram, ať víte, co je u nás nového a třeba i kousek povzbuzení. Jaro se totiž neptá, jestli je nebo není venku epidemie, Jaro je zkrátka tu. A kromě práce ve vinohradě také  také dolaďujeme vína ročníku 2019 a jsou parádní. Tak až tohle všechno skončí stavte se a něco pokoštujem.

E-Shop v době ukončování nouzového stavu

Časy se nám malinko změnily a optření malinko povolila,  pokud ale i přesto nemáte možbost nás navštívit ve sklepě,  E-shop je stále aktuální. Abychom Vám to ulehčili, dáme Vám dopravu zdarma. Platby na dobírku jsou již  opět možné a od 18.5. bude u dopravce možná platba dobírky i platební kartou.

Jízda za burčákem a zpět

Máme pro Vás skvělou nabídku!!! Jste skupina, která hledá výhodné posezení ve sklípku a nepotřebuje ubytování? V termínu 4. a 5. října 2019 nabízíme náš klasický program Posedět za výhodnou cenu 550 Kč na osobu. Více na telefonu 775 652 555.

Podzim 2019 ve sklípku

Máme tu konec prázdnin a s ním i začátek vinobraní, burčák, víno a posezení ve sklípku. Přijeďte k nám a strávite příjemný večer s našimi víny. Pro objednání do sklípku volejte 775 652 555.Přejeme krásnkonec léta!!!